logo
add image

bafram sebze

BAFRAM SEBZE MEYVE ORGANİK TARIM HAYVAN ÜRÜNLERİ İMALAT PAKETLEME SOĞUK HAVA DEPOSU İŞLETMECİLİĞİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ.
15000 m² alana kurulu 2500 m²si kapalı 1000 m² soğuk hava deposu 1500 m² paketleme ünitesi 150 m² idari bölüm ve deneyimli personelleriyle Bafra Organize Sanayi Bölgesinde hizmet göstermektedir. Tesisimiz Soğuk Hava deposunun yanında sebze meyve paketleme tesislerimizle tüm komisyonculara açıktır.
İhracatlarımızda ürünleri paketleme olanağı sağlamakla birlikte yurt içi ve yurt dışı zincir mağazalara istenilen ölçülerde kaliteden ödün vermeden ihracat yapıyoruz.
MİSYONUMUZ:
“En iyi üretimle,hijyenik ortamda, geliştirilebilen kalite anlayışıyla, iyi ambalajlama sayesinde, yeni ürünleri müşteri beğenisine sunabilmektir.”
VİZYONUMUZ:
“ Bafram personelinin üstün bir ekip çalışması ile verimliliğin ve rekabet gücünün arttığı,sürekli gelişen kalitesi ile de müşterilerini memnun eden bir şirket olmak amacındadır.Müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçen ürün ve hizmetleriyle,alanında Türkiye’de olduğu kadar Dünya çapında da adını duyurmayı hedefler.
BAFRAM SEBZE MEYVE ŞİRKET MÜDÜRÜ
SOĞUK HAVA DEPOSU Namık KİBAROĞLU
İŞLETMECİLİĞİ İHRACAT
İTHALAT TİC.LTD.ŞTİ.
TEL : (0362) 577 75 25
FAKS: (0362) 577 70 25

Yukarı